Su dviračiu iš namų išvažiavęs Daugų seniūnijos gyventojas dingo be žinios

Kantaravicius Danielius 2Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ieško Danieliaus Kantaravičiaus, gim. 1946 m., gyv. Vaikantonių k., Daugų sen., Alytaus r., kuris 2014-07-04 išvažiavo su dviračiu iš savo namų ir dingo be žinios.

Skaityti daugiau...

Vairuojantys „BMW“ markės automobilius už degalus nemoka (vaizdo įrašas)

shot0009Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant vaizdo įraše nurodyto asmens.

Skaityti daugiau...

Šiurkštūs tarnybiniai nusižengimai

Informacija ruošiama.

Lietuvos policijos mokykla laukia būsimųjų kursantų

foto 3Nors bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas baigėsi vakar, ne visų mokyklų durys abiturientams jau uždaros. Jeigu esi tikras savo šalies patriotas, padėti kitiems tau yra pareiga ir garbė, o ne darbas – Lietuvos policijos mokykla (LPM) kaip tik tau.

Skaityti daugiau...

Lietuvos policija intensyviai rengiasi futbolo varžyboms

FootballLietuvos policija intensyviai rengiasi šį vakarą vykstančiam UEFA Čempionų lygos atsakomajam mačui tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Zagrebo „Dinamo“.

Skaityti daugiau...

Subkategorijos

 • Alytaus aps. VPK
 • Druskininkų PK

  Druskininkų PK kategorija

 • Varėnos r. PK
 • Birštono PK
 • Prienų r. PK
 • Lazdijų r. PK

  NUO MIRTINO SUŠALIMO GELBĖJO LAZDIJŲ POLICIJOS PAREIGŪNAI

  Vilma Danauskienė
  39 metų Bielėnų kaimo (Lazdijų rajonas) gyventojas Žilvinas K. nuo šiol kasdien turėtų geru žodžiu minėti Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnus, tiesiogine žodžio prasme išgelbėjusius jam gyvybę.
  Vėlų antradienio vakarą Lazdijų rajono policijos komisariato budėtojus pasiekė bendrosios pagalbos telefono skambutis, kuriuo neprisistatęs asmuo pranešė apie Bulotiškės kaimo (Lazdijų rajonas) teritorijoje, šalikelėje, gulintį žmogaus kūną.
  Į įvykio vietą išskubėję Lazdijų rajono policijos komisariato patruliai baiminosi, kad šalikelėje gali gulėti galimo autoįvykio auka. Tačiau atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad šalikelės sniege miega neblaivus (1,90 promilės) ir sušalęs Žilvinas K.
  Bedarbis vyriškis charakterizuojamas kaip nevengiantis taurelės.
  Policijos pareigūnai vyriškį pristatė į Lazdijų rajono policijos komisariato areštinę, kur per naktį Žilvinas K. ne tik atšilo, bet ir išsiblaivė.
  Ryte, prieš išleidžiant į namus, vyriškiui buvo surašytas Administracinių teisės pažeidimo protokolas už neblaivaus pasirodymą viešoje vietoje.
  Pareigūnų dėka gyvybę išsaugojusiam bielėniškiui gresia administracinė bauda.

  „Lazdijų žvaigždė", 2013-01-18, Nr. 3 (838)

Papildoma informacija